Podmiot Medyczny wpisany do Rejestru Podmiotów

Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000230164

Infolinia czynna:

Poniedziałek-Piątek 10:00-18:00

+48 664 334 750

bringme@releaf.pl

Obserwuj Nas

Podmiot Medyczny wpisany do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000230164

RELEAF  >  O klinice  >  Lekarze

Anna Sugajska

Anna Sugajska (ur. 21.09.1990) – lekarz w trakcie kształcenia specjalizacyjnego z dziedziny Radioterapii onkologicznej (Klinika i Zakład Radioterapii, Szpital MSWiA w Olsztynie); jest doktorantem i pracownikiem naukowo-dydaktycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2017r. ukończyła studia podyplomowe „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2018r. ukończyła kurs dla lekarzy „Medycyna paliatywna” organizowany przez Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie. Obecnie poza pracą w szpitalu onkologicznym związana jest z Hospicjum Stacjonarnym i Domowym im. Jana Pawła II w Olsztynie oraz przychodniami konopnymi w Warszawie i Olsztynie.  W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem chorób nowotworowych oraz objawów z tym związanych, także z zastosowaniem preparatów konopnych. Stale pogłębia swoją wiedzę śledząc bieżące doniesienia naukowe oraz aktywnie uczestnicząc w szkoleniach.

 

Ada Nowatorska-Bourget

Pani Ada Nowatorska-Bourget to absolwentka I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jest w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej, aktualnie związana z Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach oraz kongresach w kraju i zagranicą. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na holistyczne podejście do pacjenta. Nie tylko standardy postępowania, ale także dobry kontakt z pacjentem to jej priorytet. Medycyna paliatywna, leczenie bólu u pacjentów jest w głównym kręgu jej zainteresowań.

 

Dr n. med. Ewgenij Mozgunow
specjalizacja: anestezjologia i intensywna terapia

Bądź na bieżąco i zostaw swój e-mail!
Rejestrując się, akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

NESWSLETTER